Dla uczniów

2022-08-30T17:07:14+01:00

Matura z Matematyki – poziom podstawowy + rozszerzony (4h/tydzień)

Kompletny kurs, w trakcie którego omawiane są zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i wszystkie rodzaje zadań z zakresu matury podstawowej i rozszerzonej z matematyki. Kurs kompleksowo przygotowuje do uzyskania wyniku 100% zarówno z matury podstawowej jak i rozszerzonej. W trakcie trwania kursu uczeń objęty jest całodobowym wsparciem oraz możliwością korzystania z wydarzeń organizowanych przez Europejskie Centrum Rozwoju Edukacji.

2022-08-30T17:10:23+01:00

Matura z Matematyki – poziom podstawowy (2h/tydzień)

Kompletny kurs, w trakcie którego omawiane są zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i wszystkie rodzaje zadań z zakresu matury podstawowej z matematyki. Kurs wzbogacony jest o metody usprawniania wykonywania poszczególnych poleceń, przedstawianie różnorodnych metod rozwiązywania zadań w celu dostosowania ich do stylu każdego ucznia oraz wspólne rozwiązywanie i omawianie arkuszy maturalnych.

2022-08-30T17:05:29+01:00

Matura z Matematyki – poziom rozszerzony (2h/tydzień)

Kompletny kurs, w trakcie którego omawiane są zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i wszystkie rodzaje zadań z zakresu matury rozszerzonej z matematyki. Kurs wzbogacony jest o twierdzenia nieomawiane w szkole, które w sposób znaczny usprawniają wykonywanie poszczególnych poleceń, przedstawianie różnorodnych metod rozwiązywania zadań w celu dostosowania ich do stylu każdego ucznia oraz wspólne rozwiązywanie i omawianie arkuszy maturalnych.

Dołącz do ponad 3000 zadowolonych studentów

Zostań częścią naszej społeczności i zainwestuj w swój rozwój już dziś

Zapisz się na jeden z aktualnie dostępnych kursów

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe