Kompletny kurs zawierający wszystkie zagadnienia z zakresu matury podstawowej i rozszerzonej z matematyki

Kurs kompleksowo przygotowuje do uzyskania 100% punktów z egzaminu maturalnego z Matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W czasie trwania kursu omawiane są wszelkie zagadnienia teoretyczne wypełniające wymagany zakres materiału. Dodatkowo przy okazji sukcesywnie omawianych tematów, uczeń poznaje wszystkie zadania maturalne z zakresu poszczególnych działów. Kurs przewiduje również zaplanowane w strategicznych momentach zajęcia, podczas których rozwiązywane i omawiane są kompleksowo arkusze maturalne na obu poziomach.

Po każdej lekcji uczeń otrzymuje zestaw zadań utrwalających wraz z rozwiązaniami do samodzielnej nauki w domu. 

Zapisując się na kurs, uczeń otrzymuje również zaproszenie do specjalnej grupy na Facebooku, na której omawiane będą problemy powstałe w wyniku samodzielnej pracy w domu. Na grupie będzie można uzyskać pomoc zarówno rówieśników uczestniczących w kursie jak i naszych wykładowców. Zachęcamy również do udzielania takiej pomocy potrzebującym grupowiczom – to również świetny sposób na utrwalanie wiadomości.

W trosce o najwyższą jakość

Dbamy o to, aby nie pozostawić żadnego ucznia z wątpliwościami, lub pytaniami bez odpowiedzi. Właśnie dlatego zajęcia prowadzone są w grupach nie przekraczających 5 osób tak, aby wykładowca był w stanie poświęcić uwagę każdemu słuchaczowi w stopniu równym.

Czas kursu obliczony jest w taki sposób, aby upewnić się, że żaden jego uczestnik nie pozostanie z jakimikolwiek wątpliwościami co do części praktycznej.

Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych pomocy multimedialnych w celu jak najlepszej wizualizacji zagadnień.

Kurs aktualizowany jest każdego roku tak, aby był maksymalnie spójny z wymaganiami stawianymi przez CKE oraz trendami dotyczącymi rodzajów zadań występujących na egzaminach.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 798-686-697.

Naucz się uczyć

Spróbujmy sobie przypomnieć, czy kiedykolwiek powiedziano nam w szkole w jaki sposób powinniśmy się uczyć, zanim zaczęto tego on nas wymagać? Czy dowiedzieliśmy się jak działa pamięć zanim zaczęliśmy próbować świadomie z niej korzystać? Spróbujmy to nadrobić!

Każdy nasz kurs poprzedzony jest szkoleniem z zakresu metod skutecznego uczenia się, metod kodowania informacji oraz technik pamięciowych w znacznym stopniu ułatwiających przyswajanie i zatrzymywanie w pamięci nowych wiadomości. Wiedza ta jest bezcenna zarówno podczas przygotowań do egzaminu maturalnego z dowolnego przedmiotu, jak i na późniejszych etapach edukacji – w szczególności na studiach.

Zapisz się już dziś

Podstawy

Aby maksymalnie wykorzystać czas spędzony na zajęciach, nasi wykładowcy skupiają się wyłącznie na materiale obowiązkowym obecnym na maturze podstawowej i rozszerzonej (w uzasadnionych przypadkach dokonując pewnych wyjątków). W związku z tym dobrze jest, aby uczeń, rozpoczynając kurs, był w stanie samodzielnie dokonywać obliczeń metodami poznanymi w szkole podstawowej oraz 1 klasie szkoły średniej tak, aby bez przeszkód móc skupić się na istocie omawianego problemu, nie zastanawiając się nad prostymi obliczeniami.

Aby nie zostawiać Państwa z tym problemem, postanowiliśmy przygotować specjalny zestaw materiałów zawierających opis, zadania oraz szczegółowe omówienie danych zagadnień w formie wideo.

Zestaw ten jest bezpłatny dla osób, które zdecydują się na kurs w wymiarze 2 oraz 4 godzin tygodniowo.

Poniżej zamieszczamy wszystkie zagadnienia, których znajomość znacznie uprości naukę w trakcie trwania kursu. Wszystkie te tematy omawiane są również w przygotowanych przez nas materiałach wstępnych.

Zdający:

 1. przekształca równania i nierówności w sposób równoważny;
 2. interpretuje równania i nierówności sprzeczne oraz tożsamościowe;
 3. rozwiązuje nierówności liniowe z jedną niewiadomą.

Zdający:

 1. rozwiązuje układy równań liniowych z dwiema niewiadomymi, podaje interpretację geometryczną układów oznaczonych, nieoznaczonych i sprzecznych.

Zdający:

 1. wykonuje działania (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, potęgowanie, pierwiastkowanie, logarytmowanie) w zbiorze liczb rzeczywistych;
 2. stosuje własności pierwiastków dowolnego stopnia, w tym pierwiastków stopnia nieparzystego z liczb ujemnych;
 3. stosuje związek pierwiastkowania z potęgowaniem oraz prawa działań na potęgach i pierwiastkach.

Zdający:

 1. wykonuje działania (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, potęgowanie, pierwiastkowanie) na ułamkach zwykłych.

Zdający:

 1. wyznacza promienie i średnice okręgów, długości cięciw okręgów oraz odcinków stycznych, w tym z wykorzystaniem twierdzenia Pitagorasa;
 1. rozpoznaje trójkąty ostrokątne, prostokątne i rozwartokątne przy danych długościach boków (m.in. stosuje twierdzenie odwrotne do twierdzenia Pitagorasa);
 2. rozpoznaje wielokąty foremne i korzysta z ich podstawowych własności;
 3. korzysta z własności kątów i przekątnych w prostokątach, równoległobokach, rombach i trapezach.
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Wiedza jest najlepszą inwestycją

Koszt godziny kursu jest zdecydowanie niższy niż połowa ceny za godzinę przeciętnych korepetycji z matematyki za pełnowymiarową godzinę zegarową.

Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty – skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego klikając TU, lub zadzwoń: 798-686-697.

Biorąc udział w kursie uczeń otrzymuje:

 • Cotygodniowe godzinne intensywne zajęcia, podczas których chłonie skondensowaną wiedzę ściśle ukierunkowaną na osiągnięcie satysfakcjonującego wyniku na maturze podstawowej z Matematyki,
 • Zestawy zadań do samodzielnego utrwalania nabytej wiedzy w domu, otrzymywane na koniec każdych zajęć. Nie trać pieniędzy na repetytoria, my zadbamy o wszystko!
 • Bezpłatny dostęp do trzech 3-godzinnych sesji online w ciągu roku, na których nasi wykładowcy, wspólnie z uczniami rozwiązują i omawiają w całości wybrane arkusze maturalne.
 • Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku, na której uczeń może liczyć na pomoc zarówno wykładowcy, jak i pozostałych uczestników kursu w rozwiązywaniu wszelkich problemów powstałych podczas nauki. Zachęcamy również do pomocy innym uczestnikom kursu – to świetny sposób na utrwalanie materiału!

Opłata za uczestnictwo w kursie uiszczana jest każdego miesiąca z góry w kwocie zależnej od ilości zajęć wypadających w danym miesiącu. O ilości zajęć uczeń informowany jest zawsze na koniec miesiąca poprzedzającego.

Rozpoczęcie kursu nie zobowiązuje do jego ukończenia. Uczeń może w dowolnym momencie dokonać bezpłatnej rezygnacji z uczestnictwa w zajęciach. O rezygnacji należy powiadomić wykładowcę w dowolny sposób. Rezygnacja następuje z końcem bieżącego miesiąca.

Zapisz się już dziś

Dołącz do ponad 3000 zadowolonych studentów

Zostań częścią naszej społeczności i zainwestuj w swój rozwój już dziś

Zapisz się na jeden z aktualnie dostępnych kursów

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe