Kompletny kurs zawierający wszystkie zagadnienia z zakresu matury rozszerzonej z Informatyki

Kurs kompleksowo przygotowuje do uzyskania 100% punktów z egzaminu maturalnego z Informatyki na poziomie rozszerzonym. W czasie trwania kursu omawiane są wszelkie zagadnienia teoretyczne wypełniające wymagany zakres materiału. Dodatkowo przy okazji sukcesywnie omawianych tematów, uczeń poznaje wszystkie kluczowe algorytmy i metody niezbędne lub ułatwiające rozwiązywanie zadań maturalnych z zakresu poszczególnych działów. Kurs przewiduje również zaplanowane w strategicznych momentach zajęcia, podczas których rozwiązywane i omawiane są kompleksowo arkusze maturalne.

Po każdej lekcji uczeń otrzymuje zestaw zadań utrwalających wraz z rozwiązaniami do samodzielnej nauki w domu. 

Zapisując się na kurs, uczeń otrzymuje również zaproszenie do specjalnej grupy na Facebooku, na której omawiane będą problemy powstałe w wyniku samodzielnej pracy w domu. Na grupie będzie można uzyskać pomoc zarówno rówieśników uczestniczących w kursie jak i naszych wykładowców. Zachęcamy również do udzielania takiej pomocy potrzebującym grupowiczom – to również świetny sposób na utrwalanie wiadomości.

W trosce o najwyższą jakość

Dbamy o to, aby nie pozostawić żadnego ucznia z wątpliwościami, lub pytaniami bez odpowiedzi. Właśnie dlatego zajęcia prowadzone są w grupach nie przekraczających 5 osób tak, aby wykładowca był w stanie poświęcić uwagę każdemu słuchaczowi w stopniu równym.

Czas kursu obliczony jest w taki sposób, aby upewnić się, że żaden jego uczestnik nie pozostanie z jakimikolwiek wątpliwościami co do części praktycznej.

Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych pomocy multimedialnych w celu jak najlepszej wizualizacji zagadnień.

Kurs aktualizowany jest każdego roku tak, aby był maksymalnie spójny z wymaganiami stawianymi przez CKE oraz trendami dotyczącymi rodzajów zadań występujących na egzaminach.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 798-686-697.

Naucz się uczyć

Spróbujmy sobie przypomnieć, czy kiedykolwiek powiedziano nam w szkole w jaki sposób powinniśmy się uczyć, zanim zaczęto tego on nas wymagać? Czy dowiedzieliśmy się jak działa pamięć zanim zaczęliśmy próbować świadomie z niej korzystać? Spróbujmy to nadrobić!

Każdy nasz kurs poprzedzony jest szkoleniem z zakresu metod skutecznego uczenia się, metod kodowania informacji oraz technik pamięciowych w znacznym stopniu ułatwiających przyswajanie i zatrzymywanie w pamięci nowych wiadomości. Wiedza ta jest bezcenna zarówno podczas przygotowań do egzaminu maturalnego z dowolnego przedmiotu, jak i na późniejszych etapach edukacji – w szczególności na studiach.

Zapisz się już dziś

Podstawy

Aby przystąpić do kursu, niepotrzebna jest jakakolwiek specjalistyczna wiedza z programowania, czy szeroko pojętej Informatyki, co oznacza, że nawet uczeń, który nie realizował w szkole rozszerzonego programu z Informatyki jest w stanie przystąpić do kursu i w maksymalnym stopniu korzystać z wiedzy w nim przekazywanej.

Jedyne czego potrzebujesz to zeszyt i gotowość do nauki.

Na miejscu czekają na Ciebie:

 • Komputer z całym niezbędnym oprogramowaniem (jeżeli kodujesz w domu i masz już swoje ulubione środowisko programistyczne – zgłoś nam to! Dopasujemy się do Ciebie!),
 • Materiały dydaktyczne – nigdy nie zostawimy Cię z pustymi rękami,
 • Wykwalifikowany wykładowca, który odpowie na wszelkie Twoje pytania,
 • Kawa, herbata, przekąski – wszystko to, co pozwoli w przyjemny sposób przetrwać wzmożony wysiłek związany z nauką.

Wiedza, która może ułatwić pracę z kodem to:

 1. przekształcanie równań i nierówności w sposób równoważny;
 2. znajomość podstawowych wzorów (np. pola figur).
 3. wiedza na temat funkcjonowania i rodzajów ciągów liczbowych (w tym ciągi rekurencyjne)

Znajomość języka angielskiego ułatwi zapamiętanie i zrozumienie kodu języków programowania.

Zapisz się już dziś

Wiedza jest najlepszą inwestycją

Koszt godziny kursu jest zdecydowanie niższy niż połowa ceny za godzinę przeciętnych korepetycji z matematyki za pełnowymiarową godzinę zegarową.

Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty – skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego klikając TU, lub zadzwoń: 798-686-697.

Biorąc udział kursie uczeń otrzymuje:

 • Cotygodniowe dwugodzinne intensywne zajęcia, podczas których chłonie skondensowaną wiedzę ściśle ukierunkowaną na osiągnięcie satysfakcjonującego wyniku na maturze podstawowej z Informatyki,
 • Zestawy zadań do samodzielnego utrwalania nabytej wiedzy w domu, otrzymywane na koniec każdych zajęć.
 • Bezpłatny dostęp do dwóch 3-godzinnych sesji online w ciągu roku, na których nasi wykładowcy, wspólnie z uczniami rozwiązują i omawiają w całości wybrane arkusze maturalne.
 • Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku, na której uczeń może liczyć na pomoc zarówno wykładowcy, jak i pozostałych uczestników kursu w rozwiązywaniu wszelkich problemów powstałych podczas nauki. Zachęcamy również do pomocy innym uczestnikom kursu – to świetny sposób na utrwalanie materiału!

Opłata za uczestnictwo w kursie uiszczana jest każdego miesiąca z góry w kwocie zależnej od ilości zajęć wypadających w danym miesiącu. O ilości zajęć uczeń informowany jest zawsze na koniec miesiąca poprzedzającego.

Rozpoczęcie kursu nie zobowiązuje do jego ukończenia. Uczeń może w dowolnym momencie dokonać bezpłatnej rezygnacji z uczestnictwa w zajęciach. O rezygnacji należy powiadomić wykładowcę w dowolny sposób. Rezygnacja następuje z końcem bieżącego miesiąca.

Zapisz się już dziś

Dołącz do ponad 3000 zadowolonych studentów

Zostań częścią naszej społeczności i zainwestuj w swój rozwój już dziś

Zapisz się na jeden z aktualnie dostępnych kursów

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe